Lipno Sport Fest 2019. Na co se těšit během 9 dnů sportu a zábavy?

8. ročník akce Lipno Sport Fest vypukne v sobotu 17. srpna. Čím vás pořadatelé letos překvapí? Na které chuťovky v programu se zaměřit? Přečtěte si článek. 

Už po osmé se v Lipně nad Vltavou uskuteční tradiční festival Lipno Sport Fest. Akce nabitá sportem a kulturou pravidelně baví všechny návštěvníky a dovolenkáře na Lipně, kterých je každoročně požehnaně. 

Každý den si užijete několik sportovních kurzů, klání a bohatý kulturního program. 

Vybrali jsme pro vás 9 zajímavých akcí z programu, které stojí minimálně za povšimnutí: 

1. Noční výběh na Stezku korunami stromů: 17. 8. od 20:10

Vyběhnout, vyjít, procházkou… Je jedno, jakým způsobem se dostanete na vrchol. Důležité je, abyste si užili skvělou atmosféru, koncert kapely Wild Sticks a osvěžení na Stezce korunami stromů. 

2. Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou: 18. 8., 14:00 až 16:00

Zkuste si zaveslovat pod vedením největší české legendy ve veslování. Sraz u přehrady. Vemte si s sebou dobrou náladu a chuť si vyzkoušet něco nového. 

3. Výuka na paddleboardech s lektorem: 19. 8., 11:30 až 13:00

Paddleboarding už není úplná novinka ve světě aktivního odpočinku, ale kdo si ji ještě nevyzkoušel, má možnost. Lipno je k tomu ideálním místem. Lektor vám pomůže pádlovat správně a možná se ani nevykoupáte. 

V programu jsou i další termíny výuky. 

Vyzkoušejte zábavný paddleboarding.

4. Půjčovna koloběžek a kol Author: 20. 8., 10:00 až 17:00

Sjeďte si pohodový floutrejl, nebo prozkoumejte okolí LIpno na koloběžkách. V tento a další termíny se vám otevírají brány půjčovny zážitků a aktivního odpočinku. 

5. Klub Lišáka Foxe: 21. 8., 10:00 až 12:00

Zabavte děti v Klubu Lišáka Foxe. Hry, sport a kupa zábavy s lipenským maskotem, kterého děti milují. Dospělí si zatím můžou vyzkoušet některou z dalších aktivit. Klub Lišáka Foxe je v programu každý den Lipno Sport Festu. 

6. S.U.P jóga s paddleboardy: 22. 8., 8:00 až 9:00

Načerpejte čerstvou ranní energie na paddleboardu. Nebudete se však projíždět, ale cvičit jógu. Tenhle jedinečný zážitek si nenechte ujít. A že nejste zdatní na paddleboardu? Ranní koupačka vám prospěje.

7. Vodní slalom, MČR + Český pohár: 23. 8., 9:00

Zkoušíte celý týden všechny možné aktivity a potřebujete si odpočinout? Zůstaňte u sportu, ale pasivně. Zafanděte vodním slalomářům a zažijte na vlastní kůži atmosféru profesionálních závodů. 

Přijďte fandit českým slalomářům.

8. Craft Team Running Lipno: 24. 8., 9:00

Máte chuť si zazávodit v běhu? Zkuste týmový závod Craft Team Running. Součástí programu je také Family Run, do kterého se může zapojit celá rodina. Pro více informací a registraci klikněte zde.

9. Mistrovství Evropy v extrémním kayakingu: 25. 8., 9:00

Tady to bude divoký. Závod Extrémní kayaking Devils Extreme Race – Mistrovství Evropy Open začíná od rána pod lipenskou přehradou. Takovou podívanou jenom tak nezažijete, protože borci se tady poperou v jednom z nejtěžších “proudů” v Evropě, poblíž vesnice Loučovice

Ochutnali jste pouze drobky z nadupaného programu Lipno Sport Fest 2019.
Celý program najdete na webu festivalu.>>