Rybaření na Lipně a v sousedním Pstruhařství Hůrka

Pstruhařství Hůrka – ulovte si svůj oběd

Ulovte si pstruha v křišťálově čistých rybnících rodinného Pstruhařství Hůrka u Lipna a rovnou si na něm pochutnejte. V roce 1995 navázali manželé Turkovi na dlouholetou tradici Pstruhařství Hůrka, které bylo založeno v roce 1964. Rozšířili soustavu kaskádových rybníků, díky čemuž dopřávají ideální prostředí pstruhovi duhovému, kapru, línu, sumci a dalším sladkovodním rybám.

Právě dokonalá voda je jedním z důvodů, proč si na rybách z Pstruhařství tak pochutnáte.

Okoštovat je můžete v  Rybí restauraci, kde vám připravíme váš úlovek, nebo si ji ugrilujete sami na zahradě, pokud jste u nás ubytovaní.

Za tento zážitek vás budou děti milovat.

Ceník lapených ryb:
Vstup 200 Kč/4 hod./1 osobu
Kapr 100 Kč/kg
Lín 100 Kč/kg
Amur 100 Kč/kg
Siven 180 Kč/kg
Pstruh 180 Kč/kg

GPS: 48°45’1.231″N, 14°4’22.958″E

Pro bližší informace o rybaření v Pstruhařství Hůrka volejte 777 712 575.

Prozkoumejte také naše zvýhodněné pobytové balíčky pro rybáře.

Naše penziony a apartmány jsou skvělé jako ubytování pro rybáře. Pstruhařství v sousedství a Lipno u nosu.

Rybaření na Lipně, kde berou

Lákají vás vody, jež nejsou zcela prozkoumané? Zarybařte si na Lipně, které ještě nikdy nebylo vypuštěné. Čekají na vás nezapomenutelné úlovky.Lipenská přehrada je perla zasazená mezi šumavské kopce. Rybaření se zde chytilo hned, jak se 38 km dlouhé vodní dílo začalo plnit. Ať už si sednete na břeh, nebo zakotvíte přímo uprostřed Lipna, dýchne na vás kouzelná atmosféra sálající z vody i okolních kopců. I kdybyste nic nechytli, z rybaření na Lipně odejdete vždycky plní energie a spokojení.

Lipno je bohaté převážně na kapry, candáty, štiky a okouny a my vám poradíme naše tajné místo poblíž penzionů, kde vás potká nějaký pěkný kousek:

Nejlepší místo pro rybaření je okolo ostrůvku „Tajvan“, kam se dostanete díky naší půjčovně motorových člunů.

Naše penziony poskytují perfektní ubytování pro všechny rybáře, kteří si chtějí vychutnat Jižní Čechy a Šumavu v celé své kráse

Zimní lov na dírkách v Pstruhařství Hůrka

Chcete si vyzkoušet během zimní dovolené na Lipně něco nového? Nebo vás nebaví čekat na jaro, až poprvé nahodíte udice? Vyzkoušejte si lov pstruhů na dírkách – soukromé rybníky Pstruhařství Hůrka jsou jednou z mála lokalit v jižních Čechách, kde je tato zábavná aktivita povolena.

Vybavení na dirkaření stojí pár korun a zážitek z lapeného pstruha je k nezaplacení. V Pstruhařství zaplatíte  200 Kč za 4 hodiny a můžete začít.

Úlovek si odnesete domů, nebo vám ho po domluvě upravíme v naší Rybí restauraci na způsob, který si vyberete z jídelního lístku.

Přečtěte si víc o lovu ryb na dírkách na blogu v článku:
Jak si zpříjemnit rybářské čekání na jaro? Lovem ryb na dírkách v jižních Čechách

Lov na dírkách v Pstruhařství Hůrka - v pozadí bezva ubytování Lipno, apartmány Nad rybníky

Zařídíme rybářské lístky

Rybářské povolenky, tzv. „hostovačky“, vám rádi zařídíme, abyste hned po příjezdu mohli začít na Lipně rybařit. Dospělí smějí chytat na dva pruty, a děti do 15 let na jeden. Jeden rybář si smí ponechat nanejvýše dvě ryby (kapr, štika, candát, sumec).

Ceník povolenek 2017:
Dospělí Děti  do 15 let
3 dny (češi) 300 Kč
10 dnů (češi) 500 Kč
1 den (cizinci) 400 Kč (18 Eur) 200 Kč (8 Eur)
3 dny (cizinci) 800 Kč (35 Eur) 400 Kč (16 Eur)
10 dnů (cizinci) 1500 Kč (66 Eur) 750 Kč (30 Eur)
Ceník rybářských lístků 2017:
češi cizinci
1 rok 100 Kč 15 Eur
3 roky 300 Kč
10 let 500 Kč
Toužíte po parádní rybářské dovolené? Lipno je rybářský ráj. Ubytujte se v našich penzionech a u vody jste za pár minutek
Přijeďte si k nám zarybařit. Máme pro vás stylové pokoje s polopenzí, apartmány i chatky. Provozujeme také půjčovnu motorových člunů.
                                                Dobrá zpráva je, že na Lipně berou!