Chatky Lipno. Kde se nejpohodlněji ubytovat?

Pátráte na Lipně po chatkách na prodloužený víkend nebo letní dovolenou? Poradíme, jak vybrat chatky na Lipně, které stojí za to. 

Obsah článku

Proč zrovna chatky na Lipně?

Chatky na Lipně na správném místě, kde je to akorát

Vybavení chatek na Lipně vám musí sednout

Chatky na Lipně, které mají něco navíc

Důvody, proč chatky na Lipně v Hůrce

Proč zrovna chatky na Lipně?

Na Lipně si můžete vybrat z mnoha druhů ubytování. Najdete tady spoustu apartmánů, pokojů nebo třeba i kempů. Apartmány mohou být pro někoho příliš drahé a kempy na druhou stranu zase příliš nepohodlné. Proto jsou chatky na Lipně takovou zlatou střední cestou, kterou si stejně dobře užijete. 

Lipno je navíc oblastí, která je napumpovaná zážitky. Ať už chcete odpočívat, nebo se aktivně hýbat, najdete tady to své. Lipensko je prošpikované krásnými cyklotrasami a stezkami na pěší výlety. Najdete tady porci zábavy na speciálních místech, jako je například Stezka korunami stromů, bobové dráhy, projížďky na motorových člunech a tak dále a tak dále… Tady najdete tipy na veškeré aktivity

Takže když do chatek, tak na Lipno. A když si na Lipně vyberete ty správné chatky, tak si dopřejete dovolenou jako víno. Jdeme na to. 

Chatky na Lipně na správném místě, kde je to akorát

Když hledáte na internetu chatky na Lipně, nejspíš na vás vypadnou desítky a desítky odkazů. A protože je Lipno skutečně obrovské, chatky můžou být někde u přehrady nebo klidně na druhé straně u Nové Pece. Každý kout Lipna má něco do sebe. Vy byste ale měli na Lipně vybírat takové chatky, které budou tak akorát přesně pro vás

To znamená, že v okolí chatek u Lipna byste měli mít takové podmínky, které vám nejvíce vyhovují. Pokud máte například rádi spíš klídeček a přesto dostupnou veškerou zábavu, bude pro vás ideální třeba Horní Planá nebo ještě klidnější Hůrka. Tady máte veškeré aktivity na dosah a přesto jste mimo bláznivý ruch. Takže když chatky na Lipně, tak podle vašich osobních požadavků. 

chatky na Lipně hned u "moře"

Vybavení chatek na Lipně vám musí sednout

Není nic horšího, než když si na Lipně vyberete takovou chatku, ve které se vám nelíbí. A mnohdy to není ani vaše vina. Bohužel, někteří ubytovatelé mají málo fotek, nebo fotky zkreslené. V nejhorším případě vůbec žádné. 

To pak když hledáte chatky na Lipně, může vás ovlivnit hodně nízká cena. Si řeknete: “Chatky na Lipně za takovou cenu? No to beru!” Jenže když pak dorazíte na místo, realita je úplně jiná. Chatky nejsou vybavené, k Lipnu to máte 5 kilometrů a v okolí nic není. Ani žádná slušná restaurace. Taková dovolená v chatkách na Lipně není nic moc… 

Pokud tedy pátráte po slušných chatkách na Lipně, dejte si záležet. Projděte si více nabídek. Ta první nemusí být ta nejlepší. A nebo ta nejlevnější nemusí být ta nejvýhodnější. 

Doporučujeme udělat si pořádný průzkum. Prohlédnout si všechny fotky a informace. A když vám není něco jasné, obraťte se na majitele. Uvidíte, že férový člověk vám na všechno rád odpoví. Pak si na Lipně chatky skutečně užijete. 

Jak už jsme psali výše, chatek na Lipně najdete tunu. Možná si říkáte, že bude hodně těžké si vybrat. Zase tak hrozné to nebude. A to z jednoho prostého důvodu. Některé chatky na Lipně jako by zaspaly dobu. Nacházejí se třeba v zapomenutém kempu, kde byste se ukousali nudou. 

Jestli si chcete pobyt užít, nemělo by jít pouze o vnitřní vybavení chatek nebo polohu v rámci Lipna. Taky by mělo jít o to, co je v bezprostřední blízkosti. Zvlášť, když si chcete dopřát dostatek pohodlí. Můžete si v okolí chatek na Lipně udělat oheň nebo rozpálit gril? Můžete si pinknout badminton nebo se blízko vykoupat? Přesně tyhle parametry by měly při výběru chatek na Lipně rozhodovat. Nejde vždy jen o nejnižší cenu za ubytování. Ale taky o to, co se dá v okolí dělat. Pokud jsou chatky 10 kilometrů od Lipna a vy se rádi koupete nebo projíždíte na motorovém člunu, asi to nebude nejchytřejší řešení. 

chatky na Lipně s bazénem

Důvody, proč chatky na Lipně v Hůrce

Hůrka je malá vesnička přibližně uprostřed Lipna (ne ve vodě). To znamená, že na obě strany to máte stejně daleko. Když se tedy ubytujete v chatkách v Hůrce, jste v bezprostřední blízkosti Lipna a všechny další aktivity máte na dosah. 

Naše chatky na Lipně toho nabízejí mnohem víc. Můžete si vybrat z klasických chatek nebo nově zrekonstruovaných bungalovů. Všechno mají ale společné. Na velké oplocené zahradě najdete všechno, co k parádní dovolené potřebujete. Najdete tady:

  • bazén se slanou vodou
  • travnatou plochu, kde si děcka zařádí
  • grilovací domek s neomezeným přísunem piva i nealka
  • samoobslužné občerstvení s terasou
  • perfektně vybavené dětské hřiště

Když chatky na Lipně, tak u nás. 

Přesvědčte se o kvalitách našich chatek na Lipně v recenzích>>