Samoobslužné občerstvení s terasou a výhledem na Lipno

Užijte si prima občerstvení jako doma. V Restauraci penzionu Eder na vás čeká nejenom úžasný výhled na lipenskou přehradu, ale také parádní občerstvení, chuťovky a k tomu alkoholické a nealkoholické nápoje. A hlavně pochutiny a výrobky místních řezníků včetně marinovaných mas na gril. Všechno je ve vaší režii. Po příjezdu získáte kód, který vám otevře dveře do restaurace a k příjemným zážitkům.

Jak to v našem samoobslužném občerstvení funguje?

Prostor restaurace slouží výhradně pro ubytované hosty. Když se u nás ubytujete, získáte kód pro otevření dveří. Ocitnete se v restauraci, kde najdete připravené jídlo a nápoje. V restauraci není možné vařit. Čeká na vás točení pivo, limo, prosecco, káva a další nápoje.

A když vás přepadne hlad nebo chuť, vždycky tu jsou připravené sendviče, nanuky, utopenci, hermelíny a maso a uzeniny od místních malých výrobců. Výhodou je, že maso a uzeniny můžete zblajznout hned a nebo si je upravit na venkovních grilech. Takže pochutiny kvalitní, ceny lidové. Točené pivo například máme za 28 Kč, domácí sendvič za 45 Kč.

Restaurace penzionu Eder, kde najdete všechno dobré

Prostor pro oslavy, svatby a další akce

Chcete si na Lipně užít krásnou a pohodovou oslavu? Převážně mimo sezónu vám rádi pronajmeme celou restauraci i s kuchyní. Ubytování i zázemí restaurace tak máte vedle sebe a můžete se naplno věnovat juchání. Zamluvte si prostor i v pokoji včas, dokud je volno.

Prohlédněte si také naše další restaurace na Lipně.

Adresa: Hůrka 27, 382 26 Horní Planá
GPS: 48°44’57.579″N, 14°4’34.835″E

V restauraci se občerstvíte s parádním výhledem na Lipno.