Domácká restaurace s terasou a výhledem na Lipno

Užijte si skvělé jídlo jako doma. V Restauraci penzionu Eder na vás čeká nejenom úžasný výhled na lipenskou přehradu, ale hlavně jídlo z čerstvých surovin, které zapijete dobrým pivem, nebo lahodným vínem. Navíc všichni ubytovaní pod hlavičkou Ubytování na jedničku u nás mají skvělou slevu 10%.

Ochutnávka šumavských dobrot, dětské hřiště

Na jídle si dáváme záležet: Používáme pouze čerstvé suroviny, ze kterých pro vás každý den vaříme, pečeme a smažíme tradiční šumavské recepty lákající labužníky ze širokého okolí. Kromě denního menu vám připravíme speciality na lávovém grilu, jež nenechají vaše chuťové pohárky na pokoji.

Děti se vydovádí na dětském hřišti s pískovištěm, houpačkou a klouzačkou. Vy si vychutnáte jídlo i nepřekonatelný výhled na Lipno přímo z restaurace a terasy.

Restaurace penzionu Eder, ve kterém se dobře nají všichni hosté, ale i turistié

Natrefíte na nás v Hůrce, vůně vás cvrnkne do nosu

Cestou z Krumlova do Volar, nebo opačně, určitě si restaurace všimnete. Naleznete nás 3 km za Černou v Pošumaví ve směru do Horní Plané po pravé straně.

Kolem vede cyklotrasa č. 33, 1 km od nás zastavuje vlak na stanici Černá v Pošumaví, autobusová zastávka „Horní Planá, Hůrka, na Šumavě“ stojí pouhých 400 m od šumavských specialit.

Prohlédněte si také naše další restaurace na Lipně.

Adresa: Hůrka 27, 382 26 Horní Planá
GPS: 48°44’57.579″N, 14°4’34.835″E

V restauraci se najíte s parádním výhledem na Lipno.