Ubytování na farmě – rozptýlení pro děti, relax pro rodiče

Penzion Daniela jsme vybudovali v objektu, který dříve sloužil jako zpracovna grafitu a sklad obilí. Při nedávné rekonstrukci jsme si dali záležet, abychom zachovali prvorepublikový ráz – původní dřevěné trámy, které dodávají útulný vzhled pokojům v penzionu i restauraci. V každém pokoji na vás tak kromě wifi, sociálního zařízení s koupelnou či vanou čeká příjemná atmosféra dávných dob.

Ubytování v penzionu Daniela ocení hlavně ti, jež touží po zábavné dovolené s dětmi na Lipně. Kolem budovy na naší farmě pobíhají domácí zvířata, která si každý může nakrmit a pohladit. Děti si pak jistě rádi pohrají v dětské herně přetékající hračkami. Rodiče si odpočinou u knížky v naší knihovně.

V komfortních pokojích a apartmánech se hned zabydlíte:

  • WC, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem na každém pokoji
  • vnitřní dětská herna s kuchyňkou
  • TV na požádání
  • wifi zdarma v celé budově
  • povlečení a ručníky samozřejmostí
  • útulný interiér po rekonstrukci
  • parkování zdarma u penzionu
  • garáž na jízdní kola a další vybavení
Ubytování na farmě v jižních Čechách, kde je pro vás v chodu restaurace se šumavskými specialitami.

Pokoj 1: pro 3 osoby, 18 m2

Pokud chcete být co nejblíž naší restauraci, ubytujeme vás v trojlůžkovém pokoji v prvním poschodí s možností přistýlky. 18 m2 s TV, sociálním zařízením a vším potřebným k příjemnému pobytu pro páry či rodiny vám zcela postačí na dovolenou na Lipně.

Pokoj 2: pro 3 až 4 osoby, 24 m2

V pokoji číslo 2 se sociálním zařízením se uvelebí pohodlně 3 až 4 osoby. Do restaurace v přízemí to máte jenom pár schodů. Výhodou pokoje je, že si v něm posedíte na rohové polstrované lavici se stolkem, třeba nad kartami či stolní hrou.

Pokoj 3: pro 2 až 3 osoby, 17 m2

V malém, ale útulném pokojíčku v prvním poschodí penzionu se budete cítit jako v klícce: Pohodlné letiště, vlastní sociální zařízení a krásné letité trámy nad hlavou. Ideální na dovolenou na Lipně pro páry, nebo rodinku s jedním dítětem – nabízíme možnost přistýlky.

Pokoj 4: pro 3 osoby, 22 m2

Do pokoje číslo 4 to máte jenom pár schůdků. Čeká na vás prima ubytování, které je ideální pro 3 osoby, nebo pro dvojici, která má ráda trochu místa navrch. Sociální zařízení a pěkný výhled zaručen. Užijte si ubytování na Lipně s plnou parádou.

Pokoj 5: pro 1 až 2 osoby, 12 m2

Máte rádi soukromí a nepotřebujete při dovolené na Lipně zbytečné místo? Pokoj číslo 4 padne do oka samotářům, nebo dvojicím, kterým stačí trochu místa na přespání. WC se sprchou zde samozřejmě najdete a do naší restaurace to máte kousíček.

Pokoj 6: pro 2 osoby, 15 m2

Natáhněte se pohodlně na velkém letišti po celém dni venku. Dvoulůžkový pokoj v prvním poschodí budovy si vychutnají převážně páry, které mají rádi útulné pokojíčky. Pokoj číslo 6 na vás dýchne svou jedinečnou atmosférou – usnete v okamžiku.

Pokoj 7: pro 3 až 4 osoby, 25 m2

Lepší pokoj pro rodiny s dětmi v našem penzionu téměř nenajdete. Do dětské herny to máte pouze přes dvoje dveře, takže děti v pokoji skoro neuvidíte. Vychutnáte si chvilky bez křiku a skutečně zrelaxujete. Sociální zařízení samozřejmostí a TV vybavíme na požádání.

Pokoj 8: až pro 5 osob, 37 m2

Do velmi prostorného pokoje v levé části prvního poschodí penzionu se poskládá i velká rodina – 5 osob složí hlavu na postelích a k tomu máte možnost přistýlky. Navíc je tento pokoj vedle dětské herny, což děti jistě uvítají.

Pokoj 9: pro 4 osoby, 32 m2

Také pokoj číslo 9 se nachází poblíž dětské herny. Rodiče si pohoví na manželské posteli, děti mají samostatné postele, aby se zbytečně nehandrkovaly. Místnost doplňuje stůl připravený na večerní hry či malování.

Pokoj 10: pro 4 + 2 osoby, 48 m2

V nadstandardně velkém podkrovním pokoji by se snad dal hrát i fotbal. Místa je v něj habaděj pro čtyřčlennou rodinu i pro další dva lidi díky přistýlce. Tady se rozhodně nebudete cítit stísněně. V koupelně zrelaxujete ve velké rohové vaně.

Apartmán 11: pro 2 rodiny s dětmi, 80 m2

3 oddělené ložnice, z toho jedna mezonetového typu, obrovský obývák s měkoučkým gaučem a prostorná koupelna s vanou. Do apartmánu s 80 m2 se v klidu vejdou 2 rodiny s dětmi a stále tu bude spoustu místa. Tady si dovolenou u Lipna doslova vychutnáte.

Apartmán 12: až pro 8 osob, 90 m2

Sháníte pro své ubytování na Lipně parádní byt? Apartmán 12 pojme 8 osob a další na přistýlce. Krásně podkroví disponuje 2 oddělenými ložnicemi, obývákem s gaučem, kuchyní, předsíní, vanou a odděleným WC. Pro 2 velké rodiny jako dělané.

Knihovna

Chcete si v penzionu u Lipna užít to, co jinde nenajdete? V Daniele se budete cítit skvěle – když vás přestanou bavit procházky, kolo, projížďky na motorových člunech a děti pošlete do herny, otevírá se vám možnost začíst se do některé z knížek v naší knihovně plné skvělých titulů.

Dětská herna, 40 m2 zábavy pro děti a odpočinku rodičů

I když se na dovolenou s dětmi na Lipně určitě těšíte, neuškodí si od nich na chvíli odpočinout. Pokud je omrzela minifarma, nebo venku prší, vypusťte je do dětské herny v prvním poschodí budovy.

Vagóny hraček, prolézačky, houpačka, stolní hokej pro větší a další atrakce je zabaví na dlouhou, dlouhou dobu. Součástí herny je také minikuchyňka s mikrovlnkou, stolem a lavicemi, takže dětská party či oslava narozenin v našem penzionu není problém.

Dětská herna je praktická také pro zimní pobyty – když venku mrzne, jako když praští, děti v herně rychle rozmrznou.