Ubytování s bazénem na Lipně se slanou, vyhřívanou vodou

Apartmány Nad rybníky

Dáváte přednost soukromému koupání? Smočili byste se rádi při své letní dovolené ve slané vodě? Na zahradu apartmánů Nad rybníky jsme přenesli kus mořské zátoky do krytého a vyhřívaného bazénu. I když se v létě trochu ochladí, vás jako naše hosty to nemusí vůbec trápit.

Prostorná zahrada, kterou využijete aktivně a díky bazénu i krásně pasivně

Oplocená zahrada apartmánů Nad rybníky je sice kousek od Lipna, ale co bychom pro blaho svých hostů neudělali. Vybavili jsme ji bazénem a rázem u nás vaše ubytování získá ještě na větším pohodlíčku.

Děti mají tak další možnost, kde se vyřádit. Vy také určitě oceníte, že kdykoliv se vám bude chtít, vylezete ze svého apartmánu a dopřejete si relaxaci  v krytém bazénu se slanou a vyhřívanou vodou.

Slaná voda bez chemie – šetrná pro děti i alergiky

Nejde jen o ten pocit, jako byste se vznášeli na mořské hladiny. Naše ubytování jsme vybavili bazénem hlavně proto, abychom pro vás udrželi průzračně čistou vodu bez chemie. Slaná voda je navíc šetrná vůči lidskému organismu a má příznivé účinky na lidskou pokožku.

Pokud máte vy nebo vaše děti citlivou pokožku, nemusíte cachtání v bazénu se slanou vodou vůbec obávat – je to ideální řešení pro alergiky a jedince s atopickým ekzémem, jejichž stav zhoršuje chlor.

Teplo i střecha nad hlavou, když se trochu ochladí

Lipno umí být někdy pěkně chladné, a když v létě foukne, není to koupání pro každého. Naše ubytování s bazénem poblíž Lipna je na rozmary zdejšího počasí perfektně připraveno.

Bazén se slanou vodou je vyhřívaný, takže i když na teploměru spadne teplota o pár stupňů, vy se ve vodě krásně prohřejete. A když se déšť rozhodne zkropit zahradu apartmánů Nad rybníky studenými kapkami? Máme i střechu!