Chyťte si svůj oběd!

Máme pro vás tip na nevšední zážitek pro děti. Přijďte si zarybařit k nám na rybníky pstruhařství Hůrka a svůj úlovek si nechte připravit v Rybí restauraci.

Stačí vám vlastní prut a trocha rybářského štěstí

Přemýšlíte o tom, jak zajímavě využít čas strávený na dovolené na Lipně? Přitom zabavit děti a ještě si sami přijít na své? Máme pro vás skvělý tip: Přijeďte k nám na ryby a my vám vaše úlovky na počkání upečeme a naservírujeme.

Prohlédnete si s dětmi areál pstruhařství, společně si zarybaříte a pochutnáte na výtečné rybě.  Pro rybaření na našich rybnících nepotřebujete žádný rybářský lístek, takže i nerybáři si vyzkoušejí a užijí ten pocit, když se prut pěkně napne. Vše potřebné v pohodě dohodnete v Rybí restauraci Hůrka.

Cena za rybaření je symbolická a to 100 Kč/4 hod. za osobu. Ulovení pstruzi  vám budou účtováni dle váhy a zvolené úpravy v jídelním lístku.  Potřebujete jen vlastní prut, odhodlání a trochu štěstí.

Vzhledem k velké vytíženosti Rybí restaurace je v létě nutné své úlovky přinést vykuchané a očištěné. Mimo sezónu je možné si po dohodě pstruhy nechat očistit přímo v restauraci.

Ulovte si rybu v Pstruhařství Hůrka a my vám ji připravíme na váš způsob v naší Rybí restauraci
Image is not available
Slider