Chyťte si svůj oběd!

Máme pro vás tip na nevšední zážitek pro děti. Přijďte si zarybařit k nám na rybníky pstruhařství Hůrka a svůj úlovek si nechte připravit v Rybí restauraci. Prut na ryby si můžete půjčit přímo v restauraci, nebo si přineste vlastní.

Stačí vám  prut a trocha rybářského štěstí

Přemýšlíte o tom, jak zajímavě využít čas strávený na dovolené na Lipně? Přitom zabavit děti a ještě si sami přijít na své? Máme pro vás skvělý tip: Přijeďte k nám na ryby a my vám vaše úlovky na počkání upečeme a naservírujeme.

Prohlédnete si s dětmi areál pstruhařství, společně si zarybaříte a pochutnáte na výtečné rybě.  Pro rybaření na našich rybnících nepotřebujete žádný rybářský lístek, takže i nerybáři si vyzkoušejí a užijí ten pocit, když se prut pěkně napne. Vše potřebné v pohodě dohodnete v Rybí restauraci Hůrka.

Cena za rybaření je symbolická a to 200 Kč/8 hod. za osobu. Ulovení pstruzi  vám budou účtováni dle váhy a zvolené úpravy v jídelním lístku.  Potřebujete jen  prut, odhodlání a trochu štěstí.

Nabídka přípravy vašich úlovků v rybí restauraci neplatí v hlavní sezóně (červenec, srpen) vzhledem k velké vytíženosti restaurace. V tomto období si ulovené pstruhy odnesete domů.

Pokud jste ubytovaní v našich Apartmánech Nad rybníky, můžete si je ugrilovat přímo na zahradě.

Ceník lapených ryb:
Kapr není
Lín není
Amur není
Siven 180 Kč/kg
Pstruh 180 Kč/kg

GPS: 48°45’1.231″N, 14°4’22.958″E

Ulovte si rybu v Pstruhařství Hůrka a my vám ji připravíme na váš způsob v naší Rybí restauraci
Slide 1
Image is not available