Špičkové ski areály v Čechách i za hranicemi v dojezdu

Špičkové ski areály v Čechách i za hranicemi v dojezdu!

Ubytujte se u nás a máte všechno na dosah ruky.

Nejdelší bruslařská dráha světa, běžecké trasy za rohem, ráj všech sjezdařů a snowboardistů.

Image is not available
RÁJ PRO ZIMNÍ SPORTOVCE
Prozkoumejte naše výhodné balíčky na skiareál Hochficht. Lyžujte v Rakousku za české ceny!
100
KM SJEZDOVEK

V dojezdu od našich apartmánů a penzionů je více než 448000 metrů upravovaných sjezdovek

0
KM PROTAŽENÉ STOPY

Hned za barákem nástup na běžkažskou trať a další sněhová jistota kousek v rakousku.

5000
M BRUSLAŘSKÉ DRÁHY

Tím se lipenská ledová magistrála zapsala do Guinessovy knihy rekordů

U nás se nudit nebudete!

Přijeďte na Lipno a využijte strategickou polohu našeho ubytování k lyžování, běžkaření a bruslení. Užijete si i s dětmi pravou zimní dovolenou na Šumavě, která je nezaměnitelná.Z pohodlných apartmánů a pokojů jste ve ski areálech Hochficht, Sternstein, Mitterdorf, Frymburk a Lipno, co by dup.

Přijeďte na Lipno a využijte strategickou polohu našeho ubytování k lyžování, běžkaření a bruslení. Užijete si i s dětmi pravou zimní dovolenou na Šumavě, která je nezaměnitelná.Z pohodlných apartmánů a pokojů jste ve ski areálech Hochficht, Sternstein, Mitterdorf, Frymburk a Lipno, co by dup.

Image is not available
Slider

Zimní dovolená na Šumavě

Přijeďte na Lipno a využijte strategickou polohu našeho ubytování k lyžování, běžkaření a bruslení. Užijete si i s dětmi pravou zimní dovolenou na Šumavě, která je nezaměnitelná.Z pohodlných apartmánů a pokojů jste ve ski areálech Hochficht a Lipno, co by dup. Na běžkařské trasy nastoupíte hned „za rohem“ a k Lipnu na bruslení na nejdelší dráze světa to máte kousíček. Zimní pobyt si zpestříte sportovním rybolovem v sousedním pstruhařství, kde lze chytat v zimě na dírkách.

Bruslení na Lipně – nejdelší dráha světa

Vyzkoušejte si přírodní upravovanou bruslařskou dráhu, která je podle Guinessovy knihy rekordů nejdelší na světě. Na zamrzlé hladině můžete kroužit po více než 10kilometrové dráze, o kterou se celou zimu starají dobrovolníci – čistí ji, měří tloušťku tak, abyste na ledě byli v bezpečí. Hlavní okruh propojuje Frymburk, Přední Výtoň a Lipno nad Vltavou v šířce 8 metrů. Až k nám vyrazíte, tak brusle s sebou!
Brusleni na Lipně si během dovolené s dětmi perfektně užijete. Vždyť na ní můžete jezdit třeba celý den.

Běžecké trasy za rohem

Nezapomeňte si při cestě na dovolenou u nás na Šumavě přibalit běžky. Sněhové podmínky jsou tu parádní a byla by škoda nevyužít krásy zimní krajiny z bílé stopy. Okruhy upravovaných běžkařských tratí jsou v našem sousedství, stačí se „zacvaknout“ – užijete si několik pohodových okruhů kolem Hůrky a Horní Plané. Náročnější běžkaři uvítají 78 km tratí v blízkém Schönebenu.
Běžky na Lipno s sebou. Kolem našeho ubytování jsou upravované trasy a ve ski areálech jakbysmet.

Ráj všech sjezdařů a snowboardistů

Hochficht, Sternstein, Mitterdorf, Lipno-Kramolín, Ski Park Frymburk. Sečteno, podtrženo – desítky kilometrů sjezdovek všeho druhu, pro nejmenší začátečníky i pro velmistry sjezdovek a snowboardů. Každý z těchto ski areálů je v dojezdu do 30 minut autem, nebo ski busem. Když zimní dovolenou, tak jedině na Šumavě. U nás si z ubytování vyberete.
Kam na Šumavě v zimě? Rozhodně si zajeďte zalyžovat do Hochficthu!

Výhodné balíčky Hochficht: ubytování + skipasy za super ceny

Zalyžujte si v nejlepším skiareálu na Šumavě. Užijete si 21 km sjezdovek pro děti, začátečníky i adrenalinové zabijáky, kteří to chtějí pustit šusem po FIS sjezdovce. Vyberte si některý z výhodných balíčků, které se vztahují na všechny naše penziony. Rádi vám také vytvoříme SKI balíček na míru.
Využijte výhodné balíčky lyžování Hochficht. Ubytujete se na Lipně v našich penzionech,, k tomu získáte skipasy. To všechno za bezkonkurenční ceny.

Silvestr v pravé šumavské zimě

Sněhu ubývá a Silvestrů na blátě přibývá. To není případ Šumavy, která je, co se týče sněhové nadílky, velice štědrá. Jestli chcete oslavit Silvestra a Nový rok v náručí pravé zimy, přijeďte odšpuntovat šampáňo a vypustit pár rachejtlí do některého z našich penzionů. Připravíme vám silvestrovskou hostinu, ohňostroj a spoustu zábavy. Na Lipně si přelom roku vychutnáte.
Zimní dovolená na Šumavě u Lipna na Silvestra? Žádný problém.

Lov pstruhů na dírkách – nevšední zimní zábava pro celou rodinu

Zpříjemněte si zimní dovolenou na Lipně. Lov pstruhů na dírkách je netradiční zábavou pro rybáře i celé rodiny. Soukromé rybníky Pstruhařství Hůrka vám otevírá brány za 100 Kč/4 hod. Úlovek zpátky do vody nepouštějte. Po dohodě vám ho naservírujeme na způsob, který si vyberete z jídelního lístku.
Jak si zpestřit zimní dovolenou na Lipně? Prubněte lov pstruhů na dírkách v Pstruhařství Hůrka.