Silvestr na Šumavě u Lipna, v zimě jak má být

Co pro vás znamená Silvestr? Máte ho spojený s dobrými přáteli, pohodou

na horách, zimními sporty a kvalitním ubytováním? S námi se vaše představy mohou stát skutečnými. Přijeďte se rozloučit se starým rokem a přivítat ten nový na Lipno, do jednoho z našich penzionů.

A rovnou vám prozradíme, na co se s námi můžete těšit:

  • silvestrovská hostina formou rautu
  • půlnoční ohňostroj
  • sportovní vyžití
  • spousta další zábavy

Lipno je během celého roku pulzujícím místem, které je doslova nabité akcemi. Ale zimní sezóna, především na přelomu roku, je bezesporu jeho vrcholem.

Na hosty je Lipno každý rok velmi dobře připraveno a hýčká si je. Všichni se tu snaží dělat maximum pro vaši pohodu a dobrý pocit z příjemně strávené dovolené.

Pokud milujete zimní sporty, pak vás tato šumavská oblast chytí a jen tak nepustí. Uvidíte, že se sem budete rádi vracet.

Lyžaři ocení výborné sjezdovky s kvalitním servisem jak v Lipně, tak v blízkém Frymburku či v o něco vzdálenějších rakouských střediscích. A to nejen profíci, ale i začátečníci či rodiny s dětmi, pro které jsou připraveny dětské lyžařské parky s programem a spoustou zábavy.

Běžkaři najdou kolem Lipna desítky upravených běžeckých tratí. A bruslaři si přijdou na své na nejdelší upravené bruslařské dráze na světě.

Zkrátka jediné, co na Lipně asi nezažijete, je nuda. Po náročném dni plném sportu a zábavy si odpočinete v jednom z našich pohodových penzionů s rodinnou atmosférou a příjemným, domácím zázemím.

Silvestrovský pobyt na Lipně – balíček v penzionu Daniela

Silvestr 2019 27.12. – 1.1.2020
Penzion Daniela je skvělé místo pro Silvestrovské pobyty s dětmi. Najdete tady totiž obrovskou dětskou hernu velkou 40m

Na výběr máte z několika pokojů i velkých apartmánů, takže tu v pohodě hlavy složí menší rodiny i velké skupiny.

V případě zájmu o Silvestrovský pobyt v penzionu Daniela využijte náš rezervační formulář , nebo volejte na +420 777 712 577 , +420 602 664 620

Na místě vám bude dopočítán vstup na Silvestrovský večer dle následujícího ceníku. V ceně je Silvestrovský raut, půlnoční přípitek, ohňostroj. Pro děti odpolední pouštění balónků štěstí na hřišti.

Dospělá osoba 500 Kč
Dítě 10 – 18 let  100 Kč
Dítě 4 – 10 let zdarma

Silvestrovský pobyt Lipno

Silvestrovský pobyt v apartmánech Nad rybníky a Eder

Pokud dáváte přednost absolutnímu soukromí v prostorných apartmánech s kuchyňkou a veškerým vybavením, tak si přijeďte užít Silvestrovský pobyt 2018 do apartmánů Nad rybníky, nebo do apartmánů penzionu Eder.

Vybrat si můžete z mnoha variant, pro 4 až 8 lidí. Ať už i k nám přijedete na Silvestra odpočinout, zalyžovat, nebo prozkoumat zimní Šumavu, máme dost velké apartmány pro rodiny i větší skupiny lidí.

Můžete si navíc každý den vybrat, do jaké restaurace se půjdete najíst.

Nabízíme také další výhodné balíčky. Prohlédněte si je, či nás neváhejte kontaktovat pro konkrétnější informace. Těšíme se na vás!