Silvestr na Šumavě u Lipna kde je zima, jak má být

27. 12. 2020 až 1. 1. 2021

Přijeďte oslavit Silvestra na Šumavu, kde stále vládne pravá zima. Vezměte rodinu nebo partu kamarádů a využijte všechno, co vám Lipensko nabízí:

  • silvestrovská hostina formou rautu
  • pouštění balónků štěstí a půlnoční ohňostroj
  • lyžování na úrovni v Hochfichtu a v Lipně nad Vltavou
  • běžky a sáňkování za ploty penzionů
  • bruslení na nejdelší upravované dráze na světě
  • rybolov na dirkách
  • spousta další zábavy

Silvestrovské pobyty na Šumavě v našich penzionech jsou vyhlášené tím, že si odpočinete v klidném prostředí vesničky Hůrka, odkud je to kousíček za bruslením na Lipně, na běžkařské upravené trasy i do blízkých skiareálů na české i rakouské straně.

Podívejte, jak vypadá Silvestr na Lipně

Silvestr na Lipně, kde vládne paní Zima

Lipno je pulzující oblast, která myslí na vaše zážitky během celého roku. Zimní sezóna sice začíná obvykle v prosinci, ale teprve Silvestr dělá Šumavu Šumavou. Rozjíždí se všechny vleky, sjezdovky jsou připravené. Přes den si užíváte sněhu, večer bujaré veselí. 

Pokud milujete zimní sporty a zimu všeobecně, je Silvestr na Šumavě ideálním místem. Stačí vytáhnout paty kolem našich penzionů a rázem si můžete užívat bohatou sněhovou nadílku. 

5 dní sněhu a vyžití pro zimní nadšence

Lyžaři během Silvestra na Lipně ocení výborné sjezdovky s kvalitním servisem jak v Lipně, tak v blízkém Frymburku nebo v o něco vzdálenějších rakouských střediscích Hochficht a Sternstein. A to nejen profíci, ale i začátečníci či rodiny s dětmi, pro které jsou připraveny dětské lyžařské parky s programem a spoustou zábavy. Zkrátka Silvestr na Šumavě, který můžete prožít aktivně. 

Běžkaři najdou kolem Lipna desítky upravených běžeckých tratí. A bruslaři si přijdou na své na nejdelší upravené bruslařské dráze na světě.

Jediné, co během Silvestra na Šumavě asi nezažijete, je nuda. Po náročném dni plném sportu a zábavy si odpočinete v jednom z našich pohodových penzionů s rodinnou atmosférou a příjemným, domácím zázemím.

Rybí restaurace a Eder restaurant na pro vás otevřené

5 dní absolutně bez starostí, když během Silvestra u nás na Lipně ochutnáte dobroty z našich restaurací. 

Rybí restaurace Hůrka vaše jazýčky pohladí rybími specialitami, například Šumavským kaprem nebo sumcem po mlynářsku.

Eder restaurant připravuje tradiční šumavské recepty z čerstvých surovin, které se po náročném zimním dni vždycky hodí. 

Uzený pstruh

Silvestrovský pobyt na Lipně – balíček v penzionu Daniela

Silvestr 27. 12. 2020 až 1. 1. 2021

Penzion Daniela je skvělé místo pro Silvestrovské pobyty s dětmi. Najdete tady totiž obrovskou dětskou hernu velkou 40m2. Když si děti potřebují pohrát, jako když najde. Na výběr máte z několika pokojů i velkých apartmánů, takže tu v pohodě hlavy složí menší rodiny i velké skupiny.

V případě zájmu o Silvestrovský pobyt v penzionu Daniela využijte náš rezervační formulář , nebo volejte na +420 777 712 577 , +420 602 664 620

Na místě vám bude dopočítán vstup na Silvestrovský večer podle následujícího ceníku.

V ceně je:  Silvestrovský raut, půlnoční přípitek, ohňostroj. Pro děti odpolední pouštění balónků štěstí na hřišti.

Dospělá osoba 500 Kč
Dítě 10 – 18 let  100 Kč
Dítě 4 – 10 let zdarma

Silvestrovský pobyt Lipno

Silvestrovský pobyt v apartmánech Nad rybníky a Eder

Pokud dáváte přednost absolutnímu soukromí v prostorných apartmánech s kuchyňkou a veškerým vybavením, tak si přijeďte užít Silvestrovský pobyt 2020 do apartmánů Nad rybníky, nebo do apartmánů penzionu Eder.

Vybrat si můžete z mnoha variant, pro 4 až 8 lidí. Ať už i k nám přijedete na Silvestra odpočinout, zalyžovat, nebo prozkoumat zimní Lipno , máme dost velké apartmány pro rodiny i větší skupiny lidí.

Můžete si navíc každý den vybrat, do jaké restaurace se půjdete najíst.

Budova apartmány Nad rybníky zima

Koukněte, co všechno si během Silvestra na Lipně užijete

I kolem našich penzionů si užijete pravou zimu – nemusíte každý den vyrážet do ski areálů. Mezi Hůrkou a Horní Planou si projedete udržované běžkařské trasy, sáňkovat jde kdekoliv a zamrzlé Lipno je taky hned za rohem.

Penziony Ubytování na jedničku jsou ideální základnou pro Silvestr na Lipně.