Apartmány a chatky se senzační oplocenou zahradou

Apartmány vonící novotou, kde se uvelebí 2 rodiny

Nově vybudované apartmány rodinného typu si oblíbíte. Mají vlastní vchod ze zahrady, každý je v jednom patře budovy, takže si dopřejete dokonalé soukromí. Disponují dvěma ložnicemi, plně vybavenou kuchyní včetně indukční varné desky, mikrovlnné trouby a velké lednice s mrazákem.

Součástí kuchyně je posezení pro všechny hosty apartmánu a velká LED TV. Z kuchyně se dostanete do prostorné koupelny s toaletou a sprchovým koutem. Využijete také užitečnou chodbičku, kam naskládáte boty, oblečení a všechny svoje tašky.

V penzionu jsou 2 velkorysé apartmány, ze kterých jste u Lipna tak za 2 minuty.

Apartmán č. 1 – 63 m2 pro 7 lidí

První apartmán se nachází v druhém patře budovy. Vyspí se v něm 7 osob ve dvou pokojích. V jednom se uložíte na manželské dvojposteli a palandě, v druhém na palandě a jednom samostatném lůžku.
Nábytek z masivu, koupelna s nástěnným fénem a příjemné posezení v kuchyni jsou pouze jedním lákadlem, proč se k nám na Lipno vydat na dovolenou.

Apartmán č. 2 – 70 m2 pro 8 lidí

V prvním patře se rozkládá apartmán velký jako klasický třípokojový byt. Na 70 m2 si pohoví 2 čtyřčlenné rodiny. V obou ložnicích se vyspíte na manželském dvojlůžku a děti se budou hádat, kdo si zabere horní patro palandy. Součástí pokojí jsou noční stolky a šatní skříň. Zkrátka mimořádná základna pro dovolenkování a výletování po Lipně a okolí.

Rodinné chatky oblíbené dětmi i rodiči

Také při ubytování v našich 6 chatkách se můžete spolehnout na perfektní vybavení. Do každé chatky velikosti 40 m2 se poskládá 4 až 5 osob na samostatná lůžka. Koupelna s toaletou, umyvadlem a sprchou, kuchyně vybavená kuchyňskou linkou se sporákem na plyn a lednicí vám dodá pohodlí, které na dovolené u Lipna potřebujete. V jedné samostatné ložnici se prospíte na 2 postelích a ve společenské místnosti na 2 až 3 lůžcích.

Z každé chatky se dostanete přes zastřešenou terasu přímo do oplocené zahrady areálu, který má rozlohu 7 000 m2. Každé 2 chaty jsou propojené velkou betonovou terasou s posezením pro každou chatu a velkým slunečníkem s krásným výhledem na jezero.
V ceně je zahrnuto parkovné u chaty, povlečení, teplá a studená voda. Součástí ceny není elektrická energie.