Apartmány, pokoje, chatky a bungalovy s úžasným výhledem na Lipno

Hltejte Lipno po celou dobu strávenou v našich chatkách, apartmánech a bungalovech s velkou zahradou a bazénem. Zažijete ranní rozbřesk nad přehradou i večerní tajemný západ Slunce nad hladinou. Vše jako na podnosu ze samoobslužné restaurace, chatek, bungalovů i apartmánů. Užijte si Šumavu v celém svém půvabu. Pro váš pohodový pobyt máme přichystané pokoje, 2 prostorné apartmány, 4 zmodernizované bungalovy, 2 chatky a pokoje s wifi připojením, kde se komfortně zabydlí velké rodiny, party rybářů a třeba celé fotbalové mužstvo.

K pohodě ubytovaných přispívá samoobslužná restaurace, ve které si dáte kdykoliv, cokoliv. Máme parádní jídlo, limo, víno, pivo… . K tomu výrobky místních řezníků včetně marinovaných mas na gril. A ten zpěv a ženy už jsou jenom na vás.

Pronajměte si chatu, bungalov nebo apartmán a my vám přidáme 20% slevu na půjčení motorového člunu, s nímž si dovolenou krásně zpestříte.

Penzion Eder - ubytování s výhledem na Lipno

Apartmány až pro 8 lidí s vlastním vchodem ze zahrady

 • absolutní soukromí s vlastním vstupem
 • dvě ložnice vhodné i pro ubytování dvou rodin
 • plně vybavená kuchyně se vším všudy
 • velký dřevěný jídelní stůl, LED TV
 • prostorná koupelna s toaletou a sprchovým koutem
 • wifi samozřejmostí
 • možnost ubytování se psem

V penzionu Eder najdete 2 velké apartmány, kde si dovolenou na Lipně užijí dvě rodiny

Chatky a bungalovy pro 4 až 5 osob s vlastním sociálním zařízením

 • velká terasa s posezením
 • sociální zařízení s koupelnou, umyvadlem, sprchou a toaletou
 • kuchyňská linka včetně plynového sporáku a lednice
 • ložnice se dvěma samostatnými lůžky
 • společná místnost s dalšími 2 až 3 lůžky
 • pohodlí pro celou rodinu
 • ideální pro ubytování se psem

Součástí penzionu Eder jsou i chatky, z jejichž zahrady vidíte blýskající se Lipno

Ubytování s Lipnem na dohled

Apartmány pro 2 rodiny

Apartmány penzionu Eder jsou kompletně vybavení
Jste nerozluční a chcete vzít na dokonalou dovolenou na Lipně celé své rodiny? Právě pro vás jsme vybudovali 2 velkorysé apartmány s plnou výbavou. Do každého se vejdou 2 rodiny a ještě zbude místo. Prožijte společnou dovolenou, která zůstane ve vašich vzpomínkách.

Chatky a bungalovy v zahradě

Chatky kousek od Lipna s obrovskou zahradou pro děti i dospěláky.
Nasnídejte se ráno před chatkou nebo bungalovem s rodinou pod zastřešenou terasou s Lipnem před očima. Vyvalte se na trávník a chytejte bronz od rána do večera. Ugrilujte si k obědu rybu, nebo kus masa. Pinkněte si volejbal, zahrajte si fotbal. Na naší zahradě prožijete chvíle pohody.

Samoobslužná restaurace v areálu

Výhled na Lipno ze samoobslužné restaurace
Apartmány a chatky jsou vybaveny kuchyňskou linkou, ale pokud se vám nechce na hrnec ani sáhnout, zajděte si do naší samoobslužné restaurace. Tady najdete kromě jídla jako jsou uzeniny, maso na gril nebo sendviče taky dostatek tekutin. Těch točených, i těch nealkoholických.

Dětem pro radost

Ve stylové restauraci u Lipna se najíte v klidu - děti si vvstačí sami.
Vypusťte děti do obří oplocené zahrady. Nechte je volně pobíhat po trávě třeba celý den, zablbnout si na pískovišti, skluzavce a dětském hřišti. V klidu se naobědváte, získáte čas, načerpáte energii na výlety ve člunech po Lipně, na kole po Šumavě.

Obklíčeni přírodou

Kam z penzionu oko dohlédne, tam krásná lipenská příroda.
Hůrka, Horní Planá a okolí jsou vyhledávanou lokalitou díky atraktivnosti přehrady Lipno a nedotčené šumavské krajiny. Buďte v centru, ubytujte se v našich chatkách a apartmánech. Do každého koutu krajiny se dostanete snadno pěšky, na kole, autem, vlakem i autobusem.

Moře letních aktivit

Na Lipně je tolik aktivit, že do našeho penzionu můžete jezdit každý rok, a stále bude co dělat.
Objeďte celé Lipno na kole, procházejte se po šumavských kopcích, dělejte, co se vám zlíbí. Kolem je nespočetně aktivit, které si najdou každého: adrenalinové aktivity, in-line bruslení, rybaření, houbaření, koupačky, wellness, golf, projížďky na koních… zkrátka vše.

Prima zábava v zimě

Lyžování v Hochfichtu, ve skiareálu Lipno - zima je u nás naprosto skvělá.
Zalyžujte si ve ski areálech Hochficht, Kramolín… Projeďte běžky ve stopách kolem Hůrky a Horní Plané. Vyzvěte na souboj nejdelší bruslařskou dráhu na Lipně. V zimě si Šumavu užijete naplno a v našich chatkách a apartmánech se rozhodně třást nebudete.

Půjčovna motorových člunů

Půjčovna motorových člunů, se kterým celá rodina užije Lipno z hladiny.
Poznejte lipenskou přehradu z její vodní hladiny. Pro naše hosty půjčujeme motorové čluny se slevou 20 %. Uvidíte, že prohánět se silou několika koní proti vlnám, či objevovat tajemná zákoutí Lipna je velice zábavné. Zvedněte kotvy, odplouváme.

Půjčovna sportovního vybavení

V penzionu vám domluvíme půjčení sportovního vybavení. Při cestě na Lipno nemusíte nic tahat.
Dopřejte si všechny možné aktivity na Lipně a nechte svoje vybavení doma. Půjčujeme horská kola pro dospělé a děti, vozíky za kolo, koloběžky, in-line brusle a k tomu vše potřebné. S námi se na Lipně vyblbne celá rodina.