Léto na Lipně je tady. Jste připraveni na porci zábavy i odpočinku?

Síla slunečních paprsků sílí, přehrada se pomalu ale jistě začíná prohřívat… Lipno se prostě chystá na vaši letní dovolenou. Takovou, kterou jste si vždycky přáli. Prosluněnou a plnou pohody, kterou si můžete užít přesně podle svého. Co si dopřejete v létě na Lipně?

Obsah článku

Lipno. Země všem lidem zaslíbená
Léto na Lipně plné aktivit a relaxace
Tipy na aktivní léto na Lipně
Tipy na relax na Lipně

Lipno. Země všem lidem zaslíbená

Česká republika je nádherná země plná zajímavých míst, kam se vydat na letní dovolenou. Hory, vody, lesy… Co si vyberete, to máte. Ale co když chcete mít během své letní dovolené všechno najednou? Je tohle vůbec možné? 

No jasně, že jo! Tenhle malý zázrak se jmenuje léto na Lipně. Protože na jednom místě máte všechno, co potřebujete. Pro aktivní dovolenou, i pro relaxaci. Pro kulturní památky, i pro lesy. Pro koupání, i jízdu na kole a pěší výlety. Cokoliv budete chtít. 

Když si vyberete letní dovolenou na Lipně, tak máte před sebou příjemně strávený čas plný zážitků. Nevěříte? Pojďte se přesvědčit. 

Léto na Lipně plné aktivit a relaxace

Voda, zábava, les, do přírody vlez. Anebo si užijte nekonečný odpočinek, ke kterému máte v létě na Lipně nekonečno možností. Nebo to kombinujte, jak se vám líbí. Projížďka na kole, pak válendo grando u bazénu s pípou po ruce. Ale abychom tady nechodili jen kolem horké kaše, dáme vám konkrétní tipy, co v létě na Lipně dělat. 

Schovaný rybník

Tipy na aktivní léto na Lipně

Jedinečnost Lipna spočívá v jeho rozmanitosti. Když se ubytujete v našich apartmánech a pokojích, jste ve velmi klidné lokalitě a přesto co by kamenem dohodil za aktivní zábavou. Nevyjmenujeme vám tady všechno, protože to byste to četli ještě dva dny. Vybíráme ale to nejzajímavější:

Léto na Lipně na kole s nekonečnými trasami

Kolo, léto a Lipno. Tohle spojení je asi největším lákadlem. Kolem přehrady se vinou stovky kilometrů cyklostezek pro rodiny, začátečníky i drtiče vzdáleností. I když u nás na Lipně strávíte v létě celý měsíc, nejspíše to všechno neprojedete. Posuďte sami:

Prohlédněte si nejlepší cyklotrasy na Lipně>>

Pěšky křížem krážem, nahoru i dolů

Louky, lesy, hory a síť krásných turistických tras. Jestli rádi obouváte trekové boty, nebo si třeba i zaběháte, máte před sebou parádní léto na Lipně. Bloumat můžete kolem našich penzionů, nebo kdekoliv jinde. Vždyť na nejkrásnější výletní cíle, jako je Plešné jezero, Plechý nebo Schwarzenberský plavební kanál to máte kousek autem. 

Objevte nejoblíbenější tipy na výlety>>

Parádní koupačka mezi horami a v bazénu

Víte, co je na létě na Lipně nejlepší? Ta svoboda. Jestli se vám nechce vylézt ze zahrady, ubytka, no problem. V apartmánech máme bazény se slanou vodou. Nebo chcete divočinu? Zamluvte si motorový člun a vyjeďte se do nějaké tiché zátoky. Anebo se vypravte na nějakou parádní pláž, třeba na Windy Point. Ten pocit, když zakotvíte a dáte si drink, je nepopsatelný. 

Prozkoumejte nejkrásnější pláže na Lipně>>

Tipy na relax na Lipně

Ať už chcete v létě na Lipně jenom relaxovat, nebo to kombinovat a aktivním pojetím, jste na správném místě. Naše apartmány jsou dokonalým zázemím. Na oplocené zahradě najdete dětské hřiště, bazén a pergolu vybavenou se vším všudy. Takže zde lehce uhasíte žízeň, hlad a unavíte děti. Co víc si přát? 

No ale přeci jenom, kdybyste chtěli další relax, můžete se vydat třeba na wellness do Frymburku. Podle nás je ale nejlepší wellness přímo u nás nebo na procházce či projížďce v lese. 

Máte stále málo? Další porci aktivit najdete tady:

Prozkoumejte všechny aktivity na Lipně>>