Penzion u Lipna, ze kterého sálá rodinná pohoda

Čerpejte síly, relaxujte, nebo aktivně objevujte Lipno a Šumavu. Penzion Daniela vám k tomu zajistí ubytování na farmě s dětmi, kde si odpočinete v krásných renovovaných pokojích, navíc s knihovnou a obrovskou dětskou hernou uvnitř.

12 pokojů s různou kapacitou a uspořádáním uspokojí jednotlivce, páry na romantické dovolené, rodiny s dětmi, školky, školy v přírodě i firemní kolektivy.

Penzion s prvorepublikovou historií stojí pouhých 250 metrů od Lipna v obci Hůrka, která je jednou stranou obklopena přehradou a na druhé ji objímají šumavské kopce. Hned za bukem, jen 200 metrů od penzionu, zastavují vlaky a autobusy na zastávce Černá v Pošumaví.

Tradiční šumavské speciality a další dobroty ochutnáte v Restauraci Daniela, ve které vám nabídneme také polopenzi či plnou penzi.

Přijeďte k nám, ať už jste aktivní sportovci, lyžaři, rybáři, nebo jenom toužíte po oddechu v srdci krásné přírody. Užijte si letní dovolenou s dětmi.

My vám můžeme nabídnout nejen vynikající kuchyni a stylové ubytování, ale také mnoho zážitků. Nebo skvělou slevu 20% na půjčení motorového člunu.

Penzion Daniela, místo letní i zimní dovolenou s dětmi na Lipně.

Stylové pokoje s prvorepublikovou duší

V 1 až 8 lůžkových pokojích, které se nacházejí v zrekonstruované prvorepublikové budově, vás mile překvapí bezvadný interiér s původními dřevěnými trámy. Čeká na vás pohoda díky perfektní vybavenosti pokojů i celého penzionu:

  • koupelna se sprchovým koutem, či vanou
  • pohodlné postele, kde se vyspíte do růžova
  • wifi připojení v celém areálu, TV do pokoje na požádání
  • knihovna pro fandy literatury
  • nekuřácká restaurace
  • dětská herna 40 m2 v prvním poschodí penzionu
  • venkovní hřiště s houpačkami a trampolínou
  • finská sauna
  • umožňujeme také ubytování se psem

Parkoviště přímo před penzionem a místnost na kola je příjemným bonusem pro všechny ubytované.

Stvořené pro dovolenou s dětmi i přáteli

Stylový penzion u Lipna

Stylový penzion u Lipna, kde si s dětmi užijete ubytování na farmě.
Krásné pokoje pro jednotlivce i skupinky. K tomu vlastní zahrada s trampolínou, parkoviště, garáž na kola, zajištění party stanů, půjčovna lodí, sportovního vybavení a skvělá dostupnost vlakem, autobusem i autem. Idylka pro každého, kdo se nerad nudí.

Ubytování na farmě

Ubytování vedle farmy, kde si děti pohladí a nakrmí domácí zvířectvo.
Ubytování na farmě přináší radost malým i velkým. Děti uvidí, jaké to je starat se o zvířata a poučí se. Rodiče si odpočinou od každodenního frmolu, najdou rozptýlení na minifarmě a v krásném okolí. Nechají starosti města chvíli za hlavou.

Ráj pro rodiny s dětmi

Penzion je bezvadný pro rodinnou dovolenou - uvnitř najdete dětský koutek.
Dopřejte dětem ubytování na farmě, kde můžou být každý den v přírodě a domácím zvířatům stále na blízku. Nakrmí a pohladí ovce, kozy i koníky. Pro nejmenší máme navíc uvnitř penzionu 40 m2 radosti v dětské herně.

Restaurace v penzionu

Restaurace pro ubytované penzionu.
Každý den vám navaříme z čerstvých surovin, které bereme pouze od místních farmářů. Proto vám neukážeme jídelní lístek. Na oplátku se však zaručujeme, že si vždycky pochutnáte na tradičních šumavských receptech, v příjemném prostředí uvnitř i na terase.

Aktivní vyžití na přání

Ať se k nám do penzionu na farmě vydáte v létě, nebo v zimě, vyřádíte se.
Přejete si výletovat na kole? Pěšky? Nebo lenošit v penzionu u Lipna? Neznáme hranice. Půjčíme sportovní vybavení, poradíme, kam se vydat. Zkuste adrenalinové aktivity, in-line bruslení, rybaření, houbaření, koupačky, wellness… Na Lipně jde úplně všechno!

Atraktivní zimní pobyty

Využijte některý z našich výhodných balíčků - ubytování + skipasy na lyžování v Hochfichtu.
Náš penzion a Lipno vás nadchne i v zimě. Na přehradě si zabruslíte na nejdelší dráze, projedete si udržované běžkařské trasy s nástupem v Hůrce, 4km od Horní Plané.Do ski areálů v Kramolíně, Hochfichtu a Mitterdorfu dorazíte za pár minut. Vychutnejte si zimní radovánky.

V náručí přírody

Výlety do přírody si oblíbíte - všude kolem je jí tolik a tolik...
Rozhlédněte se kolem našeho penzionu. Z jedné strany kopce, z druhé Lipno – nekonečno možností, jak si zpříjemnit pobyt. Ocitnete se v pomalejším světě, kde vládne příroda a ruch velkoměsta je někde v dáli. Čerpejte energii, které je pro vás kolem habaděj.

Pro školy, školky, sportovní kluby

Ubytován v penzionu u Lipna je prima pro školy, školky a všechny velké skupiny.
Ubytování na farmě s polopenzí, či plnou penzí se parádně hodí pro školky, školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění a lyžařské kurzy. Umíme v tom chodit – připravíme vám pobyt, na který nezapomenete, i příznivou cenovou nabídku.

Firemní akce na klíč

Ztmelte u nás kolektiv, náš penzion je na to jako dělaný.
Připravíme vám nevšední zážitek, který stmelí jakýkoliv pracovní tým. Zajistíme kulturní vystoupení na vlastním pódiu pro firmy a partnery, zapůjčíme velký skákací hrad pro děti. Dokážeme vytvořit zastřešený prostor pro více jak 250 sedících hostů.