Ubytování s bazénem pro rodiny s dětmi v jižních Čechách

Chcete si užít dovolenou s dětmi takovým způsobem, že dlouho nebudete mluvit o jiných zážitcích? Přijeďte k nám do Hůrky v jižních Čechách, kde si mimo jiné vychutnáte ubytování s bazénem. Koupání si tak vyzkoušíte nejenom v Lipně, ale taky přímo pod okny našich ubytovacích zařízení. K dispozici vám je klasický bazén v penzonu Eder, nebo vyhřívaný bazén se slanou vodou v apartmánech Nad rybníky.

Nejdostupnější koupání pro děti a rodiče

Lipenská přehrada rozlitá pod kopci Šumavy je tak obrovská, že nabízí koupání na divoko prakticky kdekoliv. Od Ubytování na jedničku se přímo k hladině dostanete za pár minut, ale takový komfort, jako v bazénu, tady nečekejte.

Jsme přeci jenom v horách, kde má počasí svou vlastní hlavu. Když trochu fouká, přehrada se rozhoupe a koupačka pro rodinu s dětmi není ideální. Stejně tak se tady u nás v jižních Čechách může z hodiny na hodinu zakabonit a nemusí se vám chtít hledat svoje místečku na břehu Lipna.

Pro všechny tyto i další případy jsme připravení – u nás si dopřejete pohodlné a bezpečné koupání, aniž byste museli z místa ubytování vytáhnout paty.

Ubytování s bazénem v jižních Čechách - slaná voda, střecha, ohřev = pohoda.

Zábava ve vodě kdykoliv se vám zlíbí

Nutno podotknout, že i když na Lipně najdete několik krásných pláží, s dětmi si na nich příliš neodpočinete. Vstupy do vody jsou sice většinou písčité a mírnější, ale oči musíte mít stále na stopkách, aby se malým dětem nic nestalo.

Kdežto ubytování s bazénem vám poskytuje znatelně větší jistotu a pohodlíčko. Vy se natáhnete na lehátko, odpočíváte a děti si řádí a řádí, až se dočista vyřádí. Bez nutnosti balit si deku, ručníky a svačinu.

V penzionu Eder se zchladíte a pak se můžete "vyvalit".

Klasika i zastřešený bazén se slanou vodou

Dáváte-li přednost ubytování v chatkách blízko Lipna, zaměřte se na penzion Eder. Tady najdete obrovskou travnatou zahradu, kde je prostoru pro děti a jejich hry habaděj. A když se potřebují schladit, skočí si do kulatého bazénu, který stojí v klidném koutku zahrady.

Plánujete-li dovolenou v jižních Čechách a dáváte přednost spíše apartmánům, je pro vás vhodné ubytování Nad rybníky. Tady se vykoupete v zastřešeném bazénu se slavnou vodou, která je navíc vyhřívaná. Takže i když se trochu zkazí počasí, pod střechou je stále perfektní i zdravé klima ke koupání.

Zarezervujte si své ubytování s bazénem pro celou rodinu v jižních Čechách včas.

Ve vyhřívaném bazénu můžou být děti klidně celý den.