Výhodné pobytové balíčky Lipno

Výhodná rybářská dovolená na Lipně

Máte rádi chvíle, když se posadíte u vody, vytáhnete rybářské náčiní a užíváte si klid a pohodu okolní přírody? Tak to je pro vás náš výhodný balíček „Rybářská dovolená na Lipně“ jako stvořený. Za super cenu získáte ubytování, polopenzi a k tomu půjčení lodi s tichým elektrickým motorem na celý den! Po snídani si tak může klidně projet celé Lipno a vrátit se až k večeři. Určete si sami, kolik dní rybaření u nás strávíte.

Ubytování na Lipně s výhodným lyžováním v rakouském Hochfichtu

Zalyžujte si v nejlepším skiareálu na Šumavě. Užijete si 21 km sjezdovek pro děti, začátečníky i adrenalinové zabijáky, kteří to chtějí pustit šusem po FIS sjezdovce. Vyberte si některý z výhodných balíčků, které se vztahují na všechny naše penziony. Rádi vám také vytvoříme SKI balíček na míru.

Silvestr na Šumavě u Lipna, v zimě jak má být

Sněhu ubývá a Silvestrů na blátě přibývá. To není případ Šumavy, která je, co se týče sněhové nadílky, velice štědrá. Jestli chcete oslavit Silvestra a Nový rok v náručí pravé zimy, přijeďte odšpuntovat šampáňo a vypustit pár rachejtlí do některého z našich penzionů. Připravíme vám silvestrovskou hostinu, ohňostroj a spoustu zábavy. Na Lipně si přelom roku vychutnáte Na Lipně si přelom roku vychutnáte s naším výhodným pobytovým balíčkem.

.

Velikonoční pobyt na Lipně

Vypravte se na Lipno uvítat jaro. Šumava se probouzí, Lipno také vstává a na horách přitom leží ještě slušná vrstva sněhu. Náš Velikonoční pobyt na Lipně je tak skvělou kombinací pro lyžování v Hochfichtu či ve Skiareálu Lipno a zároveň pro všechny jarní aktivity jako jsou pěší výlety, cykloturistika i rybaření.

Svatomartinský balíček 2019

Ctěte s námi tradice. Každý rok pořádáme svatomartinské hody. Zúčastněte se kulinářské akce s fajn lidmi v příjemném prostředí. Vychutnáte si skvěle propečenou husu, zapijete ji vínem z vinařství Novosedly. Celkem 4 chody a ubytování v penzionu Daniela, kam přijeďte s celou rodinou. Máme tu obrovský dětský koutek i knihovnu.