Lyžování na jarní prázdniny? Kdo dřív přijde, ten si lépe užívá

Každý okres má jarní prázdniny trochu jindy. Ale pokud jde o výběr ubytování právě v tomto období, může jít trochu o oříšek. Moc zájemců, málo kvalitních kapacit. Kde si pořádně užít lyžování na jarní prázdniny a jak si zajistit nejlepší lokalitu? 

Obsah

Frmol na jarní prázdniny? S lyžováním i ubytováním
Připravte se na lyžování na jarní prázdniny včas
Proč se na lyžovačku během jarních prázdnin vydat k nám?
Nejlepší jarní prázdniny, i když se vám nechce jenom lyžovat
Kdy zabůkovat jarní prázdniny s lyžováním? Klidně hned

Frmol na jarní prázdniny? S lyžováním i ubytováním

Jarní prázdniny jsou cekově od 5. února do 17. března 2024. Teď si představte, kolik lidí se chce během nich vydat na lyžovačku, sáňkovačku nebo třeba běžkovačku. Spoustu rodičů a dětí si chce užít mnohdy poslední sníh a tak se odehrává dlouhá bitva o to, kdo uloví nejlepší ubytování u nejlepších skiareálů

Kdo si vybírá s předstihem, má možnost volby z těch nejlepších nebo nejoblíbenějších lokalit. Kdo to nechá naposledy, většinou paběrku, protože nemá štěstí. V nejhorším případě může dojít ke zrušení krásné rodinné dovolené, protože už není kam. A teď si představte to zklamání dětí, když se na něco těší a ono to nevyjde. 

Připravte se na lyžování na jarní prázdniny včas

Proto byste na lyžování během jarních prázdnin měli myslet hodně dopředu. Prostě, kdo dřív přijde, ten má lepší možnosti. 

Přeci chcete zažít takovou krásnou zimu, jako je u nás na Lipensku, že? Jestli jo, tak honem rychle do našeho rezervačního systému

Proč se na lyžovačku během jarních prázdnin vydat k nám?

Protože tady panuje ladovská zima a máte možnost vybrat si z několika druhů ubytování. Zimních aktivit je kolem habaděj. A i kdybyste tady byli třeba 3 týdny, nebudete se nudit. 

Naše Ubytování na jedničku najdete v malé vesničce Hůrka, kde panuje naprostý klid a přesto to máte za zimními radovánkami, co by kamenem dohodil. To znamená, že se sjezdovkami do Frymburku, Lipna nad Vltavou nebo do Hochfichtu to máte autem za pár minut. Prostě pohoda. 

A co třeba sáňkování, běžkování nebo bruslení? Všechno přímo u nosu. Jenom se podívejte, jak krásná je bílá stopa kolem Hůrky:

A co třeba sáňky? Stačí vylézt z apartmánů, vylézt na první kopec a můžete jezdit. Další unikátní aktivitou je zamrzlé Lipno, které nabízí nejdelší bruslařskou dráhu na světě. Mrkněte, jaké to může být… 

Nejlepší jarní prázdniny, i když se vám nechce jenom lyžovat

Jarní prázdniny na Lipně nemusí být pouze o lyžování (ale mohou). Najdete tady tolik zábavy, kolik je vám libo. Hlavní je, že sněhové podmínky jsou tady perfektní, naše ubytování také a kolem je hromada všlijaké zábavy, jako wellness, restaurace, návštěvy historických památek. 

Ale co si budeme povídat. Nejlepší rodinné jarní prázdniny jsou ty, kde je kupa sněhu a mnohdy se stačí jenom koulovat, sáňkovat a stavět bunkry. 

U nás máme ale ještě jeden tajný tip pro fajnšmekry. A to je rybolov na dírkách. Hodí se pro začátečníky a všechno vybavení vám tady půjčíme. Tak na co ještě čekat? 

Kdy zabůkovat jarní prázdniny s lyžováním? Klidně hned

Nevíme, kdy si tenhle článek čtete. Jestli v listopadu, nebo v dubnu. Jedno je jasné. Pokud si chcete užívat jarní prázdniny s lyžováním v Ubytování na jedničku, udělejte to co nejdříve. Protože pak prostě může být pozdě. 

Máte možnost volby mezi několika typy apartmánů, pokoji a v penzionu Daniela to můžete mít se stravou. Tak berte, dokud je. 

Prozkoumejte naše možnosti ubytování>>