Zahrada penzionu Eder plná zábavy

Bazén se slanou vodou

Představte si svůj vysněný odpočinkový den na Lipně: Probudíte se, rozkoukáte se, dáte si dobrou snídani a šupky hupky do bazénu se slanou vodou. V létě se osvěžíte, protáhnete se a můžete dál odpočívat. Třeba rovnou u bazénu na pohodlných lehátkách, kterých je u nás dost pro všechny. A když je pod mrakem nebo malinko chladněji? Nad bazénem jednoduše zatáhnete střechu a rázem máte luxusní pokoupáníčko, které je příjemné i za nepříznivého letního počasí (testováno na lidech). Potřebujete ještě větší relax? Udělejte pár krůčků a přesuňte se do grilovací domku u bazénu.

Grilovací domek vybavený pro party a oslavy

Dovolená je od toho, abyste si ji maximálně užili. Grilovací domek je stvořený přesně pro tyto účely. Je vybavený posezením krbem vhodným ke grilování – v domku najdete klasické vidlice na opékání, rošt a rožeň s motorem, abyste se při grilování nemuseli namáhat. Pro milovníky piva zajistíme půjčení pípy s chlazením a sud piva. Grilovací domek se tak hodí pro letní odpočinek v chládku nebo po domluvě pro zahradní party nebo oslavy. Pokud se vám nechce řešit jídlo, tak vše najdete v naší samoobslužné restauraci včetně masa a uzenin ke grilování.

Další možnosti vyžití na zahradě penzionu Eder

Houpačka, ping pong, dětské hřiště před restaurací a velká zahrada kolem penzionu a chatek. K tomu bazén se slanou vodou a vybavený grilovací domek. Umíte si představit lepší místo pro dovolenou s dětmi nebo přáteli? Stačí vyjít z chatky nebo apartmánu a veškerý komfort máte před sebou, snadno dostupný. K tomu restaurace Eder, která je vám stále k dispozici, ať už jste hladoví nebo žízniví.