Premium-Rums

Prémiové rumy

El Dorado 12 y.o. Guiana 110,-
El Dorado 8 y.o. Guiana 85,-
Dictador 12 Columbia 110,-
Pampero Aniversario Venezuela 100,-
Diplomatico Venezuela 110,-
Ron Zacapa 23 Guatemala 140,-
Legendario Cuba 65,-
Relicario Dominikána 110,-
Barcoló Imperial Dominikána 110,-
Matusalem 15 Dominikána 140,-
Presidente 15 Dominikána 130,-

 

Rum-Verkostung-Angebot

Wir haben für Sie eine Verkostung von Premium-Rums aus Guayana, Venezuela und der Dominikaner Republik vorbereitet. Diese drei edle Spirituosen können Sie bei uns für einen begünstigten Preis von 149 CZK kosten.

El Dorado 12 let je rum, který pochází z Guyany a je považován za jeden z nejkvalitnějších rumů na světě. Oplývá nádhernou barvou, hebkou chutí a plným voňavým aroma. Byl také oceněn 3 prvními místy v soutěži Carribean Rhum Challenge.

Degustace: Středně hluboká zlatavá barva. Velmi atraktivní vůně cukrové třtiny, medu, karamelu a hrozinek. V chuti krásně bohatý, vyvážený a vyzrálý, s tóny kůže, koření a pomerančové kůry. Po počátečním nasládlém charakteru přichází nádherný, suchý konec. Velmi elegantní rum, 0,02 l.

Relicario je okouzlující blend stařených dominikánských rumů se stářím minimálně 10 let. Tento blend následně zraje v dubových v sudech po Kentucky Bourbon whisky, které jsou vystavené karibským klimatickým podmínkám pro dokonalé propojení chutí a aromat.

Degustace: V příjemně nasládlé chuti objevíte tóny vanilky, koření a sušených sladkých mandlí. Dlouhý závěr umocní výjimečnost tohoto rumu, 0,02 l.

Pampero Aniversario je premium rum z Venezuely té nejvyšší kvality.
Oplývá tmavou mahagonovou barvou a vůní tabáku, pečených jablek, karamelu a ořechů, 0,02 l.

Ochutnejte tyto 3 skvělé rumy za zvíhodněnou cenu.
El Dorado 12 y.o., Relicario, Pampero Aniversario