Kdo zaváhá, nejede. Proč je nejvyšší čas zamluvit si dovolenou na Lipně právě teď?

Nejspíš si říkáte, že jsme se asi zbláznili. Vždyť je půlka února a rok 2018 se teprve rozjíždí.  Jarní prázdniny jsou v plném proudu a vy už abyste mysleli na rezervaci ubytování třeba pro letní dovolenou na Lipně s dětmi. Věřte , že se kapacity všech ubytování kolem Lipna pomaličku plní. Máme pro vás ale několik užitečných tipů, kdy a jak za pár dní placeného volna získat předlouhou dovolenou. 

Česká republika, to je malá zemička, která je přeplněná přírodními i kulturními krásami. Zdálo by se, že v létě se vždycky nějaké to ubytování najde, třeba i na poslední chvíli.

Tak určitě nakonec někde hlavu složíte. Ale je jasné, že ta nejlepší místa budou vybraná. A to dávno dopředu.

Lipno, ideální místo pro letní dovolenou s dětmi.Je prostě realita, že skvělé lokality, jako Lipensko bezesporu je, jsou hojně vyhledávané. Spokojení návštěvníci se rádi vracejí do ubytování u Lipna, která mají prověřená. Častokrát si je „zabůkují“ na další rok hned při konci své letní dovolené.

Takže těch mezírek tam je stále míň a míň. Už teď máte poslední šanci na fajn místa ve všech penzionech a apartmánech Ubytování na jedničku pro letní prázdniny u přehrady.

Máme pro vás ale bezva zprávu: Mrkli jsme do kalendáře a zjistili jsme, že rok 2018 je na volné dny hodně bohatý. Letní prázdniny tak nejsou jediným období, kdy si na Lipně užijete atraktivní dovolenou.

Je jasné, že si většina pracujících šetří dovolenou na léto, ale kombinace státních svátků a víkendů vám ušetří spousty dní placené dovolené a vy si přitom odpočinete královsky.

Tady je několik termínu, které jsou pro ubytování na Lipně a prima dovolenou jako dělané:

Velikonoční svátky, za 4 dny placené dovolené volno 10 dní

Velikonoce jsou první lahůdkou, díky které si smlsnete na předlouhé 10denní dovolené, i když si v práci vezmete jenom 4 dny volna.

Státní svátky jsou 30. 3. na Velký pátek a 2. 4. na Velikonoční pondělí. Pokud si vezmete dovču od 26. do 29. března, můžete využít naše ubytování na Lipně a vegetit tu od pátku 23. 3. až do pomlázky.

To se vyplatí, ne?

Začátek května, za 5 dní placené dovolené 9 dní volna

Státní svátky 1. a 8. května bývají často rozházené tak, že spojit je v jednu dlouhou dovolenou jde obtížně. V roce 2018 si ale v práci zamluvíte 5 dní volna od 30. dubna a reálná dovolená nakonec bude i s víkendem 9denní.

A v dubnu se na Lipně začíná příroda probouzet, takže je to skvělý termín pro dovolenou se psem, nebo rybaření.

Začátek letních prázdnin, za 3 dny volna 9 dní krásné dovolené na Lipně

Během letní dovolené na Lipně se vykoupete blízko našich penzionů v Hůrce.Letní prázdniny jsou samozřejmě velkým lákadlem, hlavně pro dovolené s dětmi. V červenci si pochutnáte na slaďoučkých 9 dnech, které vás budou stát jen 3 dny z placeného volna. Stačí si dát v práci do kalendáře „2. až 4. 7. volno“ a hurá na dlouhatánskou dovolenou.

Babí léto, za 4 dny placeného volna 9 dní lipenského pozdního léta

V září na Lipně pomaloučku upadává prázdninový rej a Šumava se hemží houbaři. 28. září připadá na pátek, takže když si schováte poslední zbytky dovolené na Lipno a vezmete si je od 24. do 27. 9., máte tunu času na sbírání hříbků, rybaření, nebo pohodovou cyklistiku.

Něco extra na Vánoce, za 7 dní dovči nekonečných 19 dní na sněhu

Nestihli jste letos zimní dovolenou na Lipně? Tak si ji nechte na další sezónu a prožijte Vánoci, Silvestra i Nový rok u nás v Ubytování na jedničku.

Věřte, nevěřte, stačí vám 7 dní, 17. až 21. 12, 28. 12. a 31. 12., a můžete strávit neuvěřitelných 19 dní někde na horách.

Ale pamatujte: Kdo dřív přijde, ten si déle odpočine.
Prohlédněte si možnosti penzionů a apartmánů Ubytování na jedničku.