Velikonoční pobyt na Lipně 2021: Parádní příležitost pro jarní dovolenou

Pomlázka, zelené pivo, jarní atmosféra, aktivity a relax. To všechno můžete mít v jednom, když naplno využijete 5 denní velikonoční dovolenou na Lipně. Co se tady bude dít?

Velikonoční svátky jsou skvělou možností, jak si užít dny prodlouženého víkendu. To už se na Lipno vyplatí přijet i z větší dálky. Když vyrazíte ve čtvrtek po práci a odjedete v pondělí, máte 3 celé krásné dny, které můžete strávit aktivně, nebo s nohama nahoře.

Vypadá to, že velikonoční pobyt na Lipně v roce 2021 bude vyloženě jarní, protože o víkendu od 1. do 5. 4. už sníh nemá šanci (no, na Šumavě ale nikdy nevíte).

Lipno: Turisticky a kulturně atraktivní místo

Víkend na Lipně je fajn. Ale co teprve prodloužený víkend, který je navíc v celém roce výjimečný? 4 dny volna skýtají mnohem více času k tomu, abyste ochutnali všechny dobroty, které Lipno nabízí:

Hřejivé sluneční paprsky, tuna možností, co dělat... A k tomu 4 dny volna!

A to je skutečně jen ochutnávka toho, co lze na Lipně dělat, nejenom během velikonočního pobytu.

Všechny možnosti vyžití na Lipně najdete na stránce Aktivity.

Živé velikonoční tradice, které jinde skomírají

Vesnice tradicemi žijí a většina obcí Lipenska se je snaží zachovávat a přibližovat lidem. Když se na Velikonoční pondělí vydáte na procházku po Hůrce, nebo po Horní Plané, na každém rohu potkáte koledníka s pomlázkou. Jen pozor, ať vás taky někdo nevyšupe.

V Lipně nad Vltavou to každoročně na Velikonoce berou také za správný konec:

Lipno dětem aneb těšíme se na Velikonoce

Lipno nad Vltavou vychází vstříc hlavně rodičům, kteří chtějí dopřát svým dětem něco z velikonočních tradic. Chlapci budou mít možnost věnovat se pletení pomlázky a děvčata zase zdobit vajíčka.

Velikonoční pobyt na Lipně je především o pomlázce. Ale třeba taky o zeleném pivu.

Tradiční Velikonoce na Lipně organizuje Stezka korunami stromů.

Program vám brzy představíme.

Sledujte naší Facebookovou stránku, kam vám pravidelně servírujeme čerstvé informace.

I letos jsme pro vás připravili Velikonoční pobytové balíčky. Vyberte si. Těšte se na hodinu sauny zdarma, zelené pivo a překvapení pro děti…

Ubytování na jedničku – Dovolená na Lipně se vším všudy!