Penzion u Nešlehů – Šumava s Lipnem jako na dlani

Vychutnejte si dovolenou v místě, kde se vám lipenská přehrada téměř dotýká nohou. Náš penzion stojí v obci Hůrka pouhých 20 metrů od Lipna. Na pláži dojdete po 300 metrech. Přímo naproti penzionu leží dva zajímavé ostrůvky, které jsou ideální ke koupání a opalování.Snadno tam doplujete díky naší půjčovně motorových člunů, kde si osedláte jednu z 5 lodí.

Před penzionem využijete velkou zatravněnou zahradu s bazénem, stolním tenisem, ruskými kuželkami, hřištěm pro volejbal nebo malou kopanou, a jiné sportovní aktivity.

Penzion U Nešlehů, ubytování pár kroků od Lipna

Ubytování a stravování v naprostém klidu

V budově najdete restauraci s venkovní terasou, která je určena výhradně pro hosty. V našem penzionu na okraji Hůrky se zabavíte, ať jste pár na romantické dovolené, velká rodina, nebo banda kamarádů. V pokojích a na zahradě vám komfort zajistí:

  • sprchový kout s toaletou
  • společenská místnost
  • terasa s výhledem na jezero
  • hřiště na volejbal, tenis, nohejbal atd.
  • venkovní bazén s průzračnou vodou
  • uzamykatelná garáž pro kola, lyže apod.
  • parkoviště přímo vedle penzionu

Letní i zimní radovánky v těsné blízkosti penzionu

Nadýchejte se čerstvého vzduchu v nadmořské výšce 750 metrů při letních i zimních aktivitách. V okolí Hůrky a Horní Plané se vyřádíte na kolech, během pěších výletů, při rybaření a projížďkách na člunech. Nebo si prohlédněte okolí ze hřbetu koně. V zimě se protáhnete na běžkách, nebo v blízkých skiareálech v Kramolíně či rakouském Hochfichtu.Pro více detailů o všech možných aktivitách v okolí klikněte zde.

Chystáte se k nám na Lipno? Zamluvte si pokoj v našem rezervačním systému, dřív než vás někdo předběhne.

Penzion vedle Lipna je sředobod veškerých letních i zimních aktivit.