Penzion u Nešlehů – Šumava s Lipnem jako na dlani

Vychutnejte si dovolenou v místě, kde se vám lipenská přehrada téměř dotýká nohou. Náš penzion stojí v obci Hůrka pouhých 20 metrů od Lipna. Na pláž dojdete po 300 metrech. Přímo naproti penzionu leží dva zajímavé ostrůvky, které jsou ideální ke koupání a opalování. Snadno tam doplujete díky naší půjčovně motorových člunů, kde si osedláte jednu z 5 lodí.

Před penzionem využijete velkou zatravněnou zahradu s bazénem, stolním tenisem, ruskými kuželkami, hřištěm pro volejbal nebo malou kopanou, a jiné sportovní aktivity.

Penzion U Nešlehů, ubytování pár kroků od Lipna

Ubytování a stravování v naprostém klidu

V budově najdete restauraci s venkovní terasou, která je určena výhradně pro hosty. V našem penzionu na okraji Hůrky se zabavíte, ať jste pár na romantické dovolené, velká rodina, nebo banda kamarádů. V pokojích a na zahradě vám komfort zajistí:

  • sprchový kout s toaletou
  • společenská místnost
  • terasa s výhledem na jezero
  • hřiště na volejbal, tenis, nohejbal atd.
  • venkovní bazén s průzračnou vodou
  • uzamykatelná garáž pro kola, lyže apod.
  • parkoviště přímo vedle penzionu

Letní i zimní radovánky v těsné blízkosti penzionu

Nadýchejte se čerstvého vzduchu v nadmořské výšce 750 metrů při letních i zimních aktivitách. V okolí Hůrky a Horní Plané se vyřádíte na kolech, během pěších výletů, při rybaření a projížďkách na člunech. Nebo si prohlédněte okolí ze hřbetu koně. V zimě se protáhnete na běžkách, nebo v blízkých skiareálech v Kramolíně či rakouském Hochfichtu.Pro více detailů o všech možných aktivitách v okolí klikněte zde.

Chystáte se k nám na Lipno? Zamluvte si pokoj v našem rezervačním systému, dřív než vás někdo předběhne.

Nenašli jste zde to pravé ořechové pro svojí dovolenou? Prohlédněte si také naše další ubytování na Lipně.

Penzion vedle Lipna je sředobod veškerých letních i zimních aktivit.