Sportovní únor na Lipně. Lyžovačky za babku i závodění s ČT

V únoru to na Lipně sviští. Dětem začínají prázdniny a sněhuchtivé rodiny si to sem šinou. Jakpak by ne, když únor je každoročně napěchovaný zajímavými akcemi. Omrkněte je a vyberte si svou oblíbenou.

1. 2. Jedničkáři na svahu za 20 Kč

Tak co, jak se vaše děti učili? Mít v pololetí “samé” se vyplatí. Všichni jedničkáři totiž ve Skiareálu Lipno lyžují za dvacku. Stačí se prokázat vysvědčením z aktuálního roku (jsou tací flutové, kteří se obsluhu snaží obalamutit).

1. až 3. 2. Reality show s ČT na vrchol

Máte chuť poměřit své síly na svahu? Všichni lyžaři ve Skiareálu Lipno mají možnost vyzkoušet reality show s Českou televizí. Zkusíte si, jaké to je být závodníkem na obřím slalomu, kde vás bedlivě sledují kamery. A v cíli už se na vás chystají reportéři kvůli rozhovoru. Perfektní víkendovka pro celou rodinu.

Na chvilku se stát profíkem může každý. Pojďte si to vyzkoušet s Českou televizí.

9. až 10. 2. Mistrovství ČR ve snowkitingu

Chcete se zúčastnit jako závodníci, nebo jako diváci? Přijďte se podívat na tuhle zajímavou disciplínu, kdy frajeři a frajerky krotí draka na sněhu. Závod Snowkite Stormy Lipno byl letos vyhlášený jako MČR 2019 ve 3 disciplínách: Marathon, Race a Freestyle.

Akce se koná v Kempu Jestřebí I v Černé v Pošumaví, kousek od apartmánů a penzionů Ubytování na jedničku.

Veškeré informace najdete na stránkách závodu.>>

9. 2. Lipno Ice Marathon

Loni tomu příroda nechtěla a Lipno rozmrzlo. Závod se běžel po souši. Letos to snad bude lepší a běžečtí vytrvalci zdolají maraton na ledě. Když přituhuje, je to pěkná makačka (ne, že by v horku nebyla).

Propozice jsou zde.

Můžete buď přijít fandit, nebo se zúčastnit. Registrace jsou ještě spuštěné.>>

14. 2. Lyžování ve Skiareálu Lipno za hubičku

Když píšeme za hubičku, tak myslíme skutečně za hubičku. Když se na Valentýna ve čtvrtek 14. 2. políbíte před pokladnami Skiareálu, dostanete 1 večerní skipas za 20 Kč.

To se za jednu pusu vyplatí, ne?

Vybrali jste si z akcí? Nebo byste si v únoru raději zalyžovali v Hochfichtu?
Využijte naše výhodné balíčky ubytování u Lipna + lyžování v rakouském Hochfichtu.>>