Grenzgenial. Průvodce, se kterým ušetříte a užijete si na Lipně víc

Lipno má pro své návštěvníky tunu aktivit a zajímavostí. Všechny se za jeden pobyt nedají stihnout. Buď je málo času, nebo nezbývají peníze v rodinném rozpočtu. S průvodcem Grenzgenial si ale dovolíte víc. Víc slev, víc zábavy, víc užívání si. Co všechno Grenzgenial nabízí? 

Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere. Tradiční pořekadlo je tady na správném místě, protože i když Grenzgenial hýří slevami, mnoho návštěvníků průvodci nevěnuje přílišnou pozornost. 

Průvodce Grenzgenial stojí 200 Kč a platí celý rok. Když si ho koupíte v létě, slevy si můžete pěkně vyzobávat během podzimu, zimy, na jaře… A že jich v průvodci je. 

Představte si například, že se chcete naučit lyžovat. Výukový kurz něco stojí.  Jste 2 a to už může být trochu mimo rozpočet. Jenže je tu Grenzgenial, který vám nabídne slevu 1 + 1 osoba zdarma v rámci lyžařské školy v skiparku Frymburk. Rázem tak máte místo privátní výuky na 1 nebo 2 hodiny pro jednu osobu takové výuky dvě. 

A to se vyplatí, co myslíte? 

Průvodce Grenzgenial je slevami nabitý. Ukážeme vám ty nejzajímavější. Další najdete přímo v průvodci, který je vydáván s železnou pravidelností každý rok. 

Slevy Grenzgenial, které si užijete během celého roku, za každého počasí

Že se vám Grenzgenial opravdu vyplatí, o tom vás přesvědčí výběr slev, které uplatníte v létě i v zimě. 

Aquapark a saunový svět ve Frymburku

Sleva 15 % na celodenní vstupné do aquaparku a saunového světa pro 1 až 2 osoby. 

Bowling ve Frymburku. S Grenzgenial 1 + 1 hodina zdarma

Ve Wellness hotelu Frymburk si koupíte 1 hodinu bowlingu a k tomu dostanete další zdarma. To už si parádně zahrajete. 

Sleva neplatí v červenci a v srpnu. Od 22. 12. do 31. 3. pouze do 16 hodin. 

Hopsárium Lipno. 2 + 1 hodina zdarma

Potřebujete děti uhopsat takřka do bezvědomí? Zaplaťte jim v Hopsáriu 2 hodiny a průvodce Grenzgenial vám k tomu přidá hodinku grátis. 

Akce platí v dubnu až červnu a od září do listopadu. 

1 + 1 zdarma do muzeí v Horní Plané a v Českém Krumlově

Zkoumáte rádi historii? Navštivte Regionální muzeum v Českém Krumlově nebo Muzeum Rodný dům Adalberta Stiftera v Horní Plané. Grenzgenial dává ke každé vstupence druhou zadarmo. 

Grenzgenial je plný slev do jakéhokoliv ročního období.

Grenzgenial v létě. Desítky slev od Lipna nad Vltavou až po Frýdavu

Během letních dovolených na Lipně toho určitě chcete stihnout co nejvíce. S průvodcem Grenzgenial se vám to podaří, protože některé aktivity budete mít minimálně za polovic.

Terénní trojkolky v Activity Parku Frymburk, 5 + 1 jízda zdarma

Vyzkoušejte adrenalinovou jízdu na terénních trojkolkách. Užijte si jízdu do sytosti s jednou jízdou navíc. 

Pro 1 osobu volná plavba po Lipně

Jak si nejlépe užít jihočeské moře? Naloďte se na vyhlídkovou loď Adalbert Stifter. Samotné Lipno a okolní krásu si nejlépe vychutnáte přímo z vodní hladiny. Koupíte si jeden lístek na okružní plavbu a druhý získáte zdarma. 

Díky Grenzgenial objedete skoro celé Lipno, sleva platí od dubna do června a od září do října. 

1 + 1 zdarma na Stezku v korunách stromů Kopfing

Stezka v korunách stromů v Lipně nad Vltavou není jediná. Za hranicemi v Rakousku najdete další, která vás také uchvátí svými výhledy. 

Kupte jeden lístek, předložte průvodce Grenzgenial a druhý lístek dostanete zdarma. 

Na Vítkův Hrádek. 2 vstupenky za cenu jedné

Zřícenina Vítkův Hrádek je lipenská ikona. Ví to i Grenzgenial, který vám k jedné koupené vstupence přidá druhou zdarma. Na Vítkův Hrádek můžete chodit každý rok, ale stejně vás vždy “dostane” jedinečnými výhledy na Lipno. 

1 + 1 do Lanového parku v Černé v Pošumaví

Navštivte Adventure Park ve Frymburku s celou rodinou. Když do Parku půjdete čtyři a máte 2 průvodce Grenzgenial, získáte dvě vstupenky zdarma. 

V Lanovém parku totiž platí 1 + 1 vstupenka zdarma v červenci a srpnu. V ostatních měsících platí pro druhou vstupenku sleva 20 %. 

Při koupi 2 jízd 3. zdarma na motokárách v Horní Plané

Šlápněte na plyn a rozjeďte to na plné perdy. V půjčovně motokár Karting Arena v Horní Plané získáte při koupi 2 jízd 3. úplně zdarma. 

Při zapůjčení 1 kola druhé zdarma

Sportovní půjčovny Lipno Centrum vám nabízejí výhodné zápůjčky kol, koloběžek, inline bruslí… Stačí ukázat Grenzgenial, zaplatit jedno půjčovné a druhé máte zdarma. 

Půjčovny najdete v Horní Plané, Nové Peci, Frymburku a v Lipně nad Vltavou. 

Dobré je mít průvodce Grenzgenial v létě stále po ruce.

Grenzgenial v zimě. Slevy do ski parků a půjčoven

Průvodce Grenzgenial myslí samozřejmě také na zimní radovánky. V některých areálech díky němu získáte výhodnější lyžování, jinde zase výrazné slevy na půjčení lyžařského vybavení. 

Řada výhod v půjčovnách Lipno centrum a Řezáč

Nechce se vám v zimě tahat na Lipno lyže, nebo si chcete lyžování vyzkoušet? Přibalte si Grentgenial a vybavení si půjčíte za polovinu. 

Ve sportovních půjčovnách Lipno Centrum, které najdete ve Frymburku, Nové Peci a Lipně nad Vltavou, si půjčíte sjezdovky, snowboard, brusle, běžky se slevou 1 + 1 zdarma. Stejně tak v půjčovně Řezáč ve Frymburku na náměstí. 

Pak už si stačí vybavení vyzkoušet na běžkařských trasách, na svazích, nebo na zamrzlé hladině Lipna

Jeden skipas zdarma ve Skiparku Frymburk

Využijte slevu 1 + 1 zdarma a zalyžujte si kousek od Ubytování na jedničku, ve Skiparku Frymburk. Při koupi jednodenního nebo večerního skipasu máte druhý zdarma. 

Výhodné lyžování ve Sternsteinu v Rakousku

Grenzgenial sahá i za hranice. Když si zaplatíte jednodenní skipas ve Sternsteinu, druhý jezdí zadarmo. 

1 + 1 v Mitterdorfu, skipas na 3 hodiny pro 2 osoby za cenu jednoho

Také v Mitterdorfu myslí na spokojenost návštěvníků. Když se prokážete průvodcem Grenzgenial, druhý skipas na 3 hodiny obdržíte bez peněz. 

Sleva 3 € na jednodenní skipas v Hochfichtu

Ani v Hochfichtu nezůstávají pozadu. Je fajn, že i v takhle kvalitním lyžařském areálu se snaží vyjít návštěvníkům vstříc. 

Sleva 3 € na jednodenní skipas, to se hodí. A pokud jste velká skupina, nebo rodina, vyplatí se mít průvodců Grengenial vícero. 

Grenzgenial se hodí v zimě do půjčoven a ski areálů.

Všechny aktuální slevy najdete na stránkách Grenzgenial

Průvodce Grenzgenial koupíte například v informačním centrum v Horní Plané. Nebo se zeptejte nás

Užijte si všechny slevy Grenzgenial.